IT poradenstvo

Kľúčovou aktivitou spoločnosti LevServis, s.r.o. je zastupovanie spoločnosti Xerox Ltd. Europe ako autorizované predajné a servisné stredisko. Z dôvodu rastúcich požiadaviek našich zákazníkov o komplexnú starostlivosť o ich IT prostredie zabezpečujeme v rámci portfólia našich služieb dodávky a poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky rôznych svetových značiek ako sú Dell, Lenovo, Microsoft, ESET, Synology a ďalšie.

Nezastávame filozofiu klasického e-shopu, uprednostňujeme individuálny prístup k zákazníkovi na základe jeho požiadaviek, tzv. riešenie na kľúč. Neváhajte sa na nás obrátiť so svojimi požiadavkami a naši obchodní a technickí pracovníci Vám pripravia riešenie podľa Vašich možností a preferencií.

Z dôvodu rastúcich požiadaviek našich zákazníkov ohľadom komplexného zabezpečenia a správy ich IT prostredia naša spoločnosť zabezpečuje dodávky, servis a poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky a služieb renomovaných svetových značiek.
Plne si uvedomujeme rýchly svetový trend vývoja výpočtovej techniky a riešení v oblasti IT a preto naša spoločnosť nezastáva filozofiu klasického e-shopu, ale uprednostňujeme individuálny prístup k zákazníkoovi s riešením na mieru prispôsobeným jeho individuálnym požiadavkám a preferenciám. V prípade záujmu sa na nás s dôverou obráťte s Vašimi otázkami alebo požiadavkami a v čo najkratšej dobe sa Vám budeme venovať.

Naši najväčší partneri

notebooky, stolové PC, servery, monitory, komponenty a doplnky

komplexná ochrana počítačov a serverov

notebooky, stolové PC, monitory, komponenty a doplnky

operačné systémy, kancelárske balíky, cloudové riešenia

interné a externé pevné disky

domáce a firemné dátové centrá

servery

a mnoho iného